Haber

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti, Bodrum Ticaret Odası Başkanı’nı ziyaret etti

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti (BGC), Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u makamında ziyaret etti. Meclis Üyesi Toros Demiröven’in de katıldığı ziyarette BODTO heyeti ve basın mensupları, Bodrum’da yürütülen basın faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

BODTO Başkanı Kocadon, Bodrumlu basın mensuplarının bir araya gelerek ortak platform oluşturmasını takdir ettiğini belirterek, “Bodrum Gazeteciler Cemiyeti’nin Bodrum’un yararına çalışacağına eminim. Bölgemizin tanıtımı ve hedef kitleye ulaşması adına çalışmalar yapacağına eminim. Bölgemizin sorunları hakkında ilgili medyayı ve bazı konulara dikkat çekmek için yerel basını kullanıyoruz.” “Büyük bir özveriyle çalışıyor. Kendilerini tebrik ediyor, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bodrum’dan dayanışma örneği

BODTO Lideri Kocadon’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden BGC Başkanı Eren Ayhan da meslekte organizasyonun önemine değinerek, “Biz sadece profesyonel bir kuruluş değil, Bodrum’un değerlerine ve Bodrum’a sahip çıkan bir toplumuz. Devam edeceğiz. Bodrum’u mesleki dayanışmamız içinde yazın ve anlatın.” dedi.

Ziyarete BGC Lideri Eren Ayhan, Başkan Yardımcısı Ali Ballı, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Turan, Fırat Akay, Selçuk Arslan, Mehmet Can Meral ve Hamdi Yörür katıldı. – MUĞLA

tatvanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu